З чого складається ціна на квартиру в новобудові?

08/08/2017

Як вибрати нову квартиру і не переплатити? Ринок нерухомості сьогодні дуже різноманітний, а ціни за квадратний метр також дуже різняться. Які фактори впливають на вартість квартири та як не загубитися у численних пропозиціях від забудовників? Ми наведемо кілька важливих складових, що формують ціну на квартири.


1.     Інфраструктура та місцерозташування

Житлові комплекси з повною соціальною інфраструктурою коштують дорожче. Транспортна доступність, школи, дитячі садки, супермаркети ...- все це входить у вартість помешкання. Квартири у житлових комплексах, що знаходяться в районі, який тільки планується розбудовувати коштуватимуть дорожче. Не останню роль у формуванні ціни відіграє район розміщення. Квартири у центральній частині міста вартуватимуть дорожче, аніж ті, що знаходяться у спальних районах. Відносно недорого обійдуться квартири в нових мікрорайонах, які тільки обживаються і облаштовуються.

Житловий комплекс «Оберіг» розташований у одному із наймальовничіших куточків міста Вараш, поблизу лісу та парку. Спокійний та затишний район поруч із зупинкою громадського транспорту, ринку та магазинів. Із вікон житлового комплексу відкривається вигляд на все місто.

2.     Стадія будівництва

Безпосередня вартість квартири залежить і від стадії будівництва. Чим ближчий момент здачі в експлуатацію, тим квартира вища в ціні. Різниця у вартості, інколи, доходить до 30%. Для тих, хто прагне заощадити, варто купувати квартиру на стадії «котловану».

3.     Площа квартири

Чим більша квартира за площею, тим вона буде дорожчою. Існує проста і відома формула: вартість квартири = ціна за квадратний метр × загальна площа квартири.

У вартість квадратного метра входить собівартість будівництва, яка включає витрати на купівлю земельної ділянки, будівельно-монтажні роботи, підведення комунікацій, виплату податків і т.д.

4.     Клас будинку

Найбільш бюджетні варіанти – квартири економ-класу. Масове житло для людей із середнім достатком.

Житло комфорт-класу та бізнес-класу вартуватиме дорожче. Однак, за цю різницю в ціні, забудовники гарантують: панорамний вид з вікна, безшумні ліфти, відеокамери в місцях загального користування, дизайн сходових майданчиків, паркінг, ландшафтний дизайн території і багато інших приємностей. Одним словом, будь – який каприз…

5.     Технологія будівництва

Цегляні будинки.

Цегляна кладка — мабуть, найдавніша з відомих технологій будівництва. Й досі вважається найекологічнішою. Втім цегляні будівлі зводяться довше, ніж монолітно-каркасні, а для забезпечення достатньої теплоізоляції необхідна значна товщина стін.

Керамічна цегла має ряд переваг: тривалий термін експлуатації, висока міцність, вогнетривкість, морозостійкість, здатність ефективно акумулювати тепло, екологічність матеріалу, гарна шумоізоляція.  

Сьогодні фактично не будують житлові будинки із селікатної цегли, адже її головним недоліком  є недостатньо високі жаро- і водостійкість. Враховуючи це, її не рекомендують застосовувати для конструкцій, які будуть піддаватися впливу води, високої вологості (каналізаційні колодязі, фундаменти) і високої температури (димові труби, каміни, печі). Зважаючи на переваги цегляних будинків, головними недоліками є обмеження по переплануванню (велика кількість несучих стін), а також можливості використання технології на територіях зі складними інженерно-геологічними умовами.

Монолітно-каркасна технологія

В процесі будівництва зводиться міцний залізобетонний каркас, заповнений легким матеріалом. Це дозволяє зменшити тиск на фундамент. До речі, ця особливість дозволяє зводити подібні будинки у сейсмічно небезпечних районах. Міцність забезпечується ще й за рахунок того, що каркас є монолітним. 

Переваги:

- міцність, сейсмостійкість та довговічність;

- рівномірність усадки;

- широкий простір для архітектурних та дизайнерських ідей;

- мінімум тримальних конструкцій і можливість перепланування помешкань як в процесі будівництва, так і після його завершення;

- можливість використання різноманітних матеріалів для заповнення стін;

- відносна швидкість зведення будинку.

Житловий комплекс «Оберіг» зводиться саме за монолітно-каркасною технологією,

Монолітна технологія (тунельна опалубка) – промислова технологія будівництва, що забезпечує швидкість будівництва, але відсутні можливості для перепланування квартир. Мають значні архітектурні обмеження! Будинки, збудовані за цією технології потребують суттєвої шумоізоляції!

Панельні будинки – найбільш бюджетний варіант – не відрізняється хорошою тепло– і шумоізоляцією. У такого типу будинках не можна зробити перепланування. В цьому пояснення вартості панельних будинків.

6.    
Репутація забудовника

Репутація забудовника і те, яке місце він займає на ринку нерухомості, формує ціну на його товар. Будівельні компанії з «гучним» ім'ям оцінюють свої квартири на порядок вище, ніж їхні недосвідчені колеги,  які тільки завойовують ринок. Різниця в ціні може бути колосальною.

7.     Система юридичних гарантій

Перш ніж обрати забудовника, варто особливу увагу зврнути на юридичні аспекти діяльності кампанії та умови прописані у договорі купівлі-продажу. 

Чинники, що підвищують ціни на житло:

- Мала кількість квартир на поверсі;

- Поліпшене планування;

- Вікна виходять на дві сторони;

- Роздільний санвузол, або декілька санвузлів;

- Металопластикові вікна;

- Опалювальне обладнання, наявність лічильників.

Чинники, що знижують вартість квартири:

- Близькість до промислових підприємств;

- Перекриття з дерева у старих будівлях;

- Віддаленість від транспортних магістралей та громадського транспорту;

- Відсутність біля будинку гаражів, паркувальних майданчиків, дитячих садочків та шкіл;

- Вікна виходять на проїжджу частину магістралей;

- Невдале планування кімнат.

Якщо вартість квадратного метра житла значно нижча середньоринкової, то знайте: забудовник явно заощадив на чомусь або знехтував законом. Надмірне зниження цін свідчить про те, що компанія-забудовник не має твердого ґрунту під ногами і стабільної фінансової бази. Якщо не хочете ризикувати – обходьте стороною супервигідні пропозиції та акції, якими дуже часто заманюють маркетологи.

 Житловий комплекс «Оберіг» у місті Вараш – житло бізнес-класу, яке поєднує європейські стандарти якості у будівництві та комфортне місцерозташування.

Група компаній «Алатир-Інвест» - прогресивна команда висококласних спеціалістів, що використовують інновацій методи будівництва та виконують свої зобов’язання перед інвесторами.  Одним із принципів роботи компанії є створення доступного житла та дотримання високих стандартів якості.

Житло Ви купуєте не на один рік, тому зважте всі «за» та «проти» купівлі дешевого житла.

 

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю