Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО

15/11/2016

Молодь – це та рушійна сила змін на краще в нашій країні і наше з вами завдання - не залишатися байдужими!

Нещодавно стартував масштабний всеукраїнський освітній проект «Відкривай Україну», метою якого є створити сприятливі умови для втілення проектів школярів у малих містах.

Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш, аби підтримати молоде покоління та допомогти реалізувати їх нові та цікаві ідеї в життя.

Соціальна відповідальність та активність – один із пріоритетних напрямків діяльності компанії, саме тому команда «Алатир-Інвест» взяла участь у презентації проекту, який відбувся 5 листопада, у Міському будинку культури.


- Сьогодні дуже важливо допомагати дітям, адже вони – наше майбутнє. Ми дуже раді, що беремо участь у освітньому проекті, який допоможе молоді розвиватися, навчатися і робити щось хороше для свого міста. Надіюся, ми зустрінемося з вами вже під час обговорення ваших ідей і напрацювань, запропонуємо власне бачення, і з радістю допоможемо реалізувати задумане. Тому від всього нашого колективу ми бажаємо вам успіху та натхнення, - звернувся до учнів керівник групи компаній «Алатир-Інвест» Геннадій Опанасюк.

Впродовж 5-ти місяців шкільні команди із 270 маленьких міст працюватимуть над дослідженням проблем власної школи та міста, втіленням проекту, який допоможе зробити школу кращою. Далі - обиратимуть команду-переможців, які найкраще виконали завдання, саме вони отримають унікальну можливість стажуватися за кордоном.

Організатором проекту виступила Фундація соціальних інновацій “З країни в Україну” 

Інші новини

Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю
Громада Вараша обговорила напрями розвитку міста на гостинах у компанії "Алатир-Інвест"
Перші неформальні збори громади ініціювала місцева будівельна компанія «Алатир-Інвест» у місті Вараш.
Читати новину повністю