ВАШ «ПРОСТІР». ЖИТЛО, НА ЯКЕ ВИ ЗАСЛУГОВУЄТЕ

08/04/2019

Новий житловий комплекс під назвою «Простір» розпочала будувати група компаній «Алатир-Інвест» у місті Вараш. Команда, ідеї, сучасне бачення розвитку міста, турбота про людей, відповідальність та робота на якісний результат – це найважливіші компоненти, які створюють новий житловий комплекс.

 

 

Житловий комплекс «Простір» – більше, ніж комфортне житло, це сучасний органічний  простір для розвитку та щасливого життя.

 

–        Місто Вараш розвивається швидкими темпами, ми розуміємо важливість будівництва високоякісного житла. Зважаючи на те, що у нашому першому проекті, житловому комплексі «Оберіг», майже не залишилося вільних квартир, професійна команда активно працювала над створенням нової оселі для містян. Без сумніву, це буде унікальний проект із витонченою архітектурою, красивими місцями для відпочинку та надзвичайно просторими квартирами, розповідає генеральний директор групи компаній «Алатир-Інвест» Геннадій Опанасюк.

Житловий комплекс «Простір» складатимуть два однопід’їздних багатоквартирних будинки, розташовуватиметься на мікрорайоні Ювілейний, недалеко від житлового комплексу «Оберіг». Це місцерозташування ідеально підійде для тих, хто прагне жити у затишному районі, але водночас недалеко від центру.

           За словами комерційного директора Олексія Косінського, компанія має справедливу цінову політику, гнучку систему знижок та розтермінувань.

–        Ми, як забудовник, прагнемо створювати доступне житло, яке зможе собі дозволити кожна родина. Тому всіма можливими методами ми утримуємо стабільну цінову політику, активно запроваджуємо акційні пропозиції та вигідні розтермінування. Як і раніше, у нас існують вигідні ціни для учасників АТО, багатодітних сімей та сімей з дітками з особливими потребами. Окрім того, існує Програма Лояльності «Приведи сусіда» та Клубна Карта, що дозволяє заощаджувати Ваші кошти. Отож, запрошуємо всіх до Центру продажу, ознайомитися із плануванням квартир та цінами.

ТОП-5 причин, чому Вам варто обрати квартиру у ЖК «Простір»:

  1. Надійний забудовник

 

Група компаній «Алатир-Інвест» давно позитивно зарекомендувала себе на ринку нерухомості в місті Вараш. Законність, чесніть та прозорість діяльності для групи компаній «Алатир-Інвест» завжди на першому місці. Тому, кожен Клієнт може ознайомитися із дозвільною документацією, договорами оренди земельної ділянки та технічними умовами безпосередньо у Центрі продажу.

Сотні родин вже стали власниками житла від Забудовника. Будувати вчасно, якісно та професійно – головні принципи роботи компанії.

 Декларуємо реальні строки будівництва та дотримуємося їх!

 

 2. Високі стандарти будівництва житла

 

Дотримуємося державних норм та стандартів щодо виконання всіх видів будівельних робіт, зважаючи на  температурний режим та інші несприятливі фактори.

 

Що додасть комфорту у Ваше життя?

  • енергоощадні технології;
  • проведення у квартирах усіх необхідних комунікацій (опалення, вода, каналізація, електрика).  Для наших клієнтів – тільки постійна схема підключення комунікацій та тарифи для фізичних осіб, а не комерційні;
  • безшумні ліфти;
  • високоякісні вікна, двері;
  • дизайнерські під’їзди;
  • сучасні системи вентиляції, спеціально відведені місця для кондиціонерів та технології утеплення, що створюють сприятливий мікроклімат у помешканні.

 

 3. Інноваційна архітектура та продумане планування

 

«Ковток свіжого повітря» для міста Вараш. Поступово народжується новий, європейський мікрорайон, що задає ритм місту, додає йому харизму та унікальність. 

Різноманітна площа помешкань дозволяє підібрати оптимальний метраж під реальні потреби кожного Покупця. Всі квартири максимально функціональні й ідеально підлаштовані під запити свого майбутнього власника.

 

 4.       Справедлива ціна

 

Компанія пропонує перевірений баланс «якість-ціна». Наші квартири мають потрібне опорядження, в результаті чого клієнтам не потрібно потім витрачати час, нерви та кошти на виконання цих робіт. Крім цього, ми декларуємо чесні площі житла, що убезпечує наших Клієнтів від великих несподіваних додаткових платежів після здачі в експлуатацію.

Турбуючись про Ваш комфорт, ми здійснюємо повний супровід оформлення права власності та передаємо клієнтам повний пакет документів.

 5.       Клієнт – завжди на першому місці

Ми продовжуємо підтримку Клієнтів і після передачі їм усіх необхідних документів. Робимо все можливе, щоб будь-які питання, пов’язані з оздоблювальними роботами, обслуговуванням будинків, створенням та роботою ОСББ легко вирішувалися за нашої участі.

Індивідуальний підхід та численні Програми Лояльності додають особливого статусу Клієнтам групи компаній «Алатир-Інвест».

 

 

Власна квартира – житло, в якому ми відпочиваємо, вчимося і працюємо. Тут ми закохуємося і виховуємо своїх дітей, спілкуємося з друзями та розвиваємося, тут зароджується нове життя…

Більше, ніж просто будинки. Це - Ваш простір життя, щастя та злагоди.

Обирайте високий рівень достатку та розвитку для Вашої родини.

З турботою про Вас,

 

Центр продажу ЖК «Простір»:

 

067 829 21 00

 

м.Вараш, вул. Т.Боровця 1 (поруч із ЖК «Оберіг»)

 

 

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю