У місті Вараш народжується ще один унікальний житловий комплекс від групи компаній «Алатир-Інвест»

04/02/2019

Новий житловий комплекс у місті Вараш незабаром розпочне будувати група компаній «Алатир-Інвест». Розвиток малих, перспективних міст та створення комфортного житла – один з пріоритетних напрямків діяльності компанії.

Житловий комплекс «Оберіг» став одним з перших успішних житлових проектів в місті Вараш, де проживає понад 100 сімей. У останньому двопід’їздному будинку житлового комплексу «Оберіг», що наразі активно будується, залишилося менше 10-ти вільних квартир.

Як розповідає Геннадій Опанасюк, генеральний директор групи компаній «Алатир-Інвест», мешканці Варашу неодноразово зверталися до Забудовника із запитанням, чи має в планах Компанія продовжувати будувати житло.

-          Відповідаємо на численні звернення та прохання – так, група компаній «Алатир-Інвест» цієї весни розпочинає будівництво нового житлового комплексу. Це буде не менш цікавий, затишний та комфортний дім, що по якості виконання робіт та, відповідно, наповненості, в жодному разі не поступатиметься житловому комплексу «Оберіг». Без сумніву, це буде інноваційна архітектура, максимально зручне для життя планування, доглянута територія для діток і звичайно ж – доступні ціни.  Наша команда прагне перетворити Вараш у комфортне для життя та красиве місто. Маленькими кроками ми йдемо до цієї мети. Житловий комплекс «Оберіг» став першим та унікальним проектом, що запровадив нові стандарти життя у місті Вараш. Звісно ж, ми не зупиняємося на досягненому.

Сьогодні провідні архітектори розробляють проект, планування та орієнтовно через місяць готові презентувати його Покупцям.

Кожен, хто зацікавився новим житловим комплексом, може залишити свої контакти у Центрі продажу.

Перші Покупці матимуть хороші знижки та подарунки під час придбання квартири.

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю