У ЖК "Оберіг" - система трубопроводів для опалення та водопостачання німецької якості

13/12/2016

Група компаній «Алатир-Інвест» створює комфортне, а головне – якісне житло, використовуючи лише сертифіковані будівельні матеріали. Щоб у квартирі  житлового комплексу «Оберіг» кожна родина почувалася, як у фортеці.

Помешкання в житловому комплексі «Оберіг» будують, використовуючи інноваційні технології та високоякісні матеріали від провідних компаній, які відомі у світі новими підходами у будівництві.

Важливе місце у квартирі займає система трубопроводів для опалення та водопостачання – це так звані артерії квартири, які не видно і майже не можливо обслуговувати без руйнування ремонту (плитка, паркет, ламінат, шпалери тощо)  тому вони повинні бути надійними, щоб уникнути проблем в майбутньому.

Компанія «Ромстал Україна», яка входить у групу компаній Romstal Group - на ринку Європи більше 20 років, а в Україні – з 2003 року. Вона співпрацює з провідними виробниками у світі. Тому компанія «Алатир-Інвест» обрала систему REHAU, німецького виробництва. Володимир Полюхович, менеджер з оптового продажу компанії «Ромстал Україна» розповів, в чому особливість та переваги системи трубопроводів для опалення та водопостачання REHAU і чому важливо обрати цю систему високої якості.

 «Для житлового комплексу «Оберіг» компанія «Ромстал Україна» встановлює систему REHAU RAUTITAN. Ця система є однією з найкращих у світі. Всі трубопроводи зроблені з шитого поліетилену PE-Xa – це найкращий метод зшивки, який сьогодні існує. Особливістю цієї системи є виготовлення труби на молекулярному рівні – це інноваційний метод.  Завдяки цьому труба має «пам'ять» і здатність до відновлення після замерзання або залому (тоді як труби інших виробників в таких умовах пошкоджуються і їх потрібно змінювати). Місто Вараш має певні особливості опалення та гарячого водопостачання (це зумовлено високою температурою подачі теплоносія), не кожна система в змозі витримати такі навантаження. Трубопроводи та фітинги REHAU RAUTITAN мають  робочу температуру 95°С при цьому витримують критичні навантаження 120°С, чого цілком достатньо для забезпечення надійності та безперебійної роботи наших систем.

Трубопровідні системи RAUTITAN стали зразком надійності і якості по всьому світу завдяки з'єднанню на насувній гільзі (запатентований компанією). Головними перевагами полімерних фітингів RAUTITAN є відсутність резинових ущільнень, які з часом можуть призвести до протікання, стійкість до старіння і корозії, висока ударна міцність, відповідність високим гігієнічним вимогам, стійкість до хімічних та температурних впливів.

«Компанія дає гарантію на 10 років, а строк експлуатації  системи трубопроводів для опалення та водопостачання становить 50 років. Це єдина компанія, яка  гарантує грошову виплату – в межах 800 тисяч гривень на відшкодування збитків всім власникам квартир які постраждали  у разі протікання труб. (Кожному покупцю квартири разом з ордером та ключами від квартири видається гарантійний талон завірений печаткою REHAU) Проте жодного випадку поломок з вини виробника в Україні ще не було»,- наголошує Володимир.

В монтажі системи трубопроводів для опалення та водопостачання до мінімуму зведений людський фактор. Тому що вона облаштована таким чином, щоб не використовувати допоміжні матеріали та інструменти. При здачі будинку спеціалісти компанії REHAU проводять технічний нагляд і перевірку всіх з’єднань,  що присутні в будинку.

«Наша компанія пропонує якісний і дорогий продукт, тому працює із  відповідальними забудовниками в різних регіонах України. У місті Вараш, житловий комплекс «Оберіг» - це єдине житло, де встановлені системи європейської якості компанії REHAU. Житловий комплекс «Оберіг» - помешкання європейської якості і в реалізації цього проекту застосовують лише нові технології, які в майбутньому допоможуть мешканцям забути про ремонти. Дуже приємно, коли забудовники на початковому етапі будівництва впроваджують якісно нові технології і йдуть у ногу з часом.

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю