У житловому комплексі «Оберіг» встановлені швейцарські ліфти зі світовим ім’ям - Schindler

05/01/2017

Житловий комплекс «Оберіг» - нове житло європейського рівня, в будівництві якого використовуються інноваційні технології. Група компаній «Алатир-Інвест» створює оселю, мешканці якої будуть почуватися комфортно та безпечно. Один із принципів компанії є співпраця з надійними виробниками будівельних матеріалів, що гарантують європейську якість. Група компаній «Алатир-Інвест» звертає увагу на всі деталі у будівництві, адже саме від них залежить комфорт у помешканні. Тому у житловому комплексі «Оберіг» буде встановлений ліфт, однієї з найвідоміших компаній у світі Schindler. Георгій Жук, директор підприємства «Вертіка», яка є дилером компанії Schindler, що виконує поставку, монтаж та обслуговування у Західній Україні, розповів про ліфти, що займають лідируючі позиції у світі.

 Мешканці багатоповерхівок рідко замислюються над тим, який ліфт встановлених у будинку, адже головне – щоб він не ламався. Проте ліфт – це чи не найголовніший елемент будинку, який має не лише справно працювати цілодобово, а й бути безпечним, безшумним та зручним у експлуатації.

У Вараші – це єдиний житловий комплекс, який матиме ліфт цієї відомої на весь світ компанії. Більше того, компанія «Алатир-Інвест» гарантує обслуговування ліфтів навіть після здачі його у експлуатацію.

Обираючи ліфт для житла бізнес-класу «Оберіг», особливу увагу керівники компанії приділили комфорту людей з особливими потребами та діток. Адже, у ліфтах Schindler немає порогів, які заважатимуть пересуванню на колясках, а також плавність рухів не доставить жодного дискомфорту.

 Ліфти з віковою історією

 Компанія була заснована у 1874 році Робертом Шиндлером у Швейцарії і до сьогоднішнього дня вона є взірцем якості та надійності.

 Schindler входит в трійку найбільших ліфтово-ескалаторних компаній у світі. Обладнання, що поставляється на територію України виготовлено на заводах Європейського Союзу. Це надійних механізм, який не ламається, їздить плавно та безшумно.

Цікавим є факт, що компанія Schindler є головним партнером Solar Impulsе – перший у світі без паливний літак, який здійснив всесвітній політ лише на сонячній енергії.

 Schindler – надійність, безпека та енергозбереження

 В сучасних умовах ліфти для житлових будинків – це не просто засіб пересування, а й показник наскільки забудовники  відповідально ставляться до майбутньої експлуатації будинку.

Про всі тонкощі роботи ліфта розповів Георгій Жук:

«Компактна безредукторна лебідка вагою 160 кілограм розміщується в шахті на останньому поверсі на направляючих кабіни. Ліфт забезпечує високий рівень комфортності поїздкиз точністю зупинки +/- 2 мм на поверхневій площадці та не вимагає мастила, що забруднює навколишнє середовище. Економія електроенергії зі звичайними лебідками становить до 60%. Лебідка має властивість регенерації, тобто повертає електроенергію у внутрішню мережу будівлі. Панель управління та кнопки викликів – сенсорні. Кабіна ліфта обладнана інфрачервоними детектором контролю зачинення дверей. Тобто, якщо Ви їдете з коляскою чи з іншими великими елементами, двері не зачиняться поки ви повністю не зайдете в кабіну», - розповів Георгій Жук.

Пасажирські ліфти Schindler завдяки сучасним технологіям суттєво збільшують корисну площу будинку, зменшують електроспоживання та характеризуються мінімальними шумовими характеристиками порівняно з обладнанням, звикли всі бачити в Україні.

Окрім того, питання енергозбереження у Швейцарії посідає особливе місце, тому виробники приділяють йому особливу увагу. Компанія Schindler розділяє всі свої продуктові лінійки за стандартами і класам енергозбереження. Тому обладнання ліфтів входить в «зелену» лінійку, яка мають клас енергозбереження «А» - компанія контролює споживання енергії не тільки під час експлуатації ліфта, а й для виробництва і логістики.

«У Західній Україні, вставлено близько 10-ти ліфтів компанії Schindler, а у Рівненський області – лише у трьох житлових комплексах. Мені дуже приємно, що житловий комплекс «Оберіг – серед них. Це свідчить, що забудовники все більш відповідально ставляться до будівництва і використовують європейські технології та обладнання. Житловий комплекс «Оберіг» - це унікальні квартири та якісні матеріали. Я щиро вірю, що мешканці новобудов будуть задоволені своїм житлом, тому що компанія «Алатир-Інвест» подбала про всі деталі, які впливають на комфорт та затишок», - підкреслив Георгій Жук.

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю