Серед учасників відбору Invictus Games-2020 – працівник групи компаній «Алатир-Інвест»!

19/08/2019

Мужні, відважні, сильні духом…нескорені! Люди, що пережили важкі випробування, однак не дали їм зламати себе. Вони довели, що віра в себе та підтримка близьких завжди виявляються сильніше обставин і стали справжніми нескореними воїнами. Ціною власного здоров’я боролися за незалежність України у жорстокій та несправедливій війні проти Росії сьогодні повернулися у мирне життя та демонструють свої найкращі якості у спорті, благодійності, мистецтві, політиці...

Напередодні дня Незалежності ми познайомимо Вас із працівником групи компаній «Алатир-Інвест», що для нас є Героєм. Нескореним Героєм!

Юрій Горбачов проходить відбір та підготовку Національної збірної України до Invictus Games-2020.

Пишаємося, підтримуємо, щиро вболіваємо та хочемо розказати всім історію справжнього Захисника, серйозного та відповідального в роботі із неймовірно добрими очима!

У 2014 році, 24-річний Юрій пішов добровольцем у 40-ий батальйон «Кривбас», пройшов два котли і отримав серйозну контузію, численні опіки та осколкове поранення. Всі ці травми дають про себе знати.

-       Взяти участь у Іграх Нескорених стимулювали люди з мого близького оточення: товариші по службі та керівники компанії, в якій я працюю. Вони власне і допомагають мені. Це чудова можливість поспілкуватися з однодумцями, досягати нових спортивних результатів, розвиватися та допомагати іншим. Без сумніву, я почуваюся більш впевнено, підготовка до змагань дозволяє мені відкрити у собі ті фізичні та психологічні можливості, про які я раніше не здогадувався.

На тестування зареєструвались понад двісті осіб – ветерани і бійці Збройних сил, Національної гвардії України, а також добровольці.

Учасники мали змогу перевірити свої здібності і сили у плаванні, пауерліфтингу, легкій атлетиці, веслуванні на тренажерах, стрільбі з лука, велоспорті. Кожен із військовослужбовців, зважаючи на свій стан після поранення, міг обрати для себе той вид спорту, у якому він найкращий.

-       Беру учать у веслуванні на тренаженах на 1 та на 4 хвилини. Готуюся досить відповідально та з повною віддачею, маю чіткий графік тренувань. Завдяки участі в змаганнях, я розумію, що можливо все, головне – мати мету, йти до неї і ніколи не здаватися!

Хто саме увійде до складу національної збірної, будуть вирішувати члени відбіркової комісії, до складу якої входять реабілітологи, психологи, представники ветеранських організацій України вже 13 вересня!.

До збірної України на Invictus Games обиратимуть  не стільки за спортивними результатами, як зважаючи на потребу у реабілітації, щоб допомогти їм знайти себе у житті після поранення чи хвороби, яку мають внаслідок проходження служби.

Довідка:

Ігри Нескорених мають на меті сприяти розвитку та популяризації спорту як дієвого засобу реабілітації серед поранених бійців, а також спонукати суспільство й державу створювати для цього необхідні умови.

Invictus Games засновані у 2014 році британським герцогом Сассекським для ветеранів і військовослужбовців, які зазнали поранення, були травмовані чи захворіли, виконуючи службові обов’язки. У 2017 році до цих міжнародних змагань долучилась Україна. У 2020 році втретє українці братимуть участь в «Іграх нескорених», які відбудуться у Гаазі в Нідерландах.

Відбір та підготовку Національної збірної України до Invictus Games-2020 здійснюють Міністерство у справах ветеранів, благодійний фонд «Повернись живим» і Центр стратегічних комунікацій «СтратКом Україна».

 

Отож, не будьте байдужими! Підтримайте наших бійців https://invictusgames.in.ua/become-a-sponsor

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю