Квартири стануть ще доступнішими - стартує нова кредитна програма в ЖК «Оберіг»

27/02/2018

Мрія придбати власну квартиру стане реальністю завдяки новій кредитній програмі від банку «Глобус» та групи компаній «Алатир-Інвест». Квартира у новобудові – новий стиль життя, що дозволить користуватися всіма перевагами розвиненої інфраструктури та відчувати комфорт у кожній деталі.

 Група компаній «Алатир-Інвест» - єдиний забудовник у Рівненській області, що отримав акредитацію у банку на житло, що будується.

-          Сьогодні ми активно працюємо над тим, щоб жителі міст мали можливість жити у сучасному помешканні європейського зразка. Власна квартира – це не розкіш, а необхідність. Тому прагнемо зробити житло доступним для кожної родини. «Глобус Банк» висловив свою довіру до компанії. Відтепер «Алатир-Інвест» є учасницею програми кредитування «Житло в кредит», що дозволить купувати нерухомість у кредит та бути впевненим, що житло стовідсотково буде збудовано, - розповідає Геннадій Опанаюк, генеральний директор групи компаній «Алатир-Інвест».

Відтепер придбати квартиру в житловому комплексі «Оберіг» (м.Вараш) та житловому комплексі «Варшавський» (м.Сарни) можна від 5,9% річних у гривні.

 

 

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю