Група компаній "Алатир-Інвест" виступила генеральним спонсором турніру з боксу для дітей

01/12/2017

Найбільшу цінність у вихованні дітей має спорт. Досягнення у спорті визначає характер людини, її прагнення стати кращим, ніж вчора. Саме тому група компаній «Алатир-Інвест» започаткувала добру традицію виступати генеральним спонсором спортивних змагань, у тому числі і дитячих.

Нещодавно у місті Рівне відбувся відкритий турнір з боксу для дітей «Юний спартаківець», присвячений легендарним тренерам-спартаківцям з боксу: Анатолію Яндалі, Віталію Мартиненку, Володимиру Нижньому, Павлу Дмітрієву, Михайлу Бойківу

Юнаки  впевнено боролися за звання чемпіона.

Як розповідає генеральний директор групи компаній «Алатир-Інвест» Геннадій Опанасюк, соціальний напрямок компанії – один із пріоритетних завдань.

-          Ми є соціально відповідальна компанія, яка не лише будує комфортне житло, а й допомагає розвиватися різним проектам. Спорт – це важливий напрямок, що загартовує характер, виховує лідерів та чемпіонів. Для нас велика честь бути присутніми на таких заходах. Учасники змагань проявили неабияку силу волі та хоробрість. Особлива подяка тренерам – ви робите важливу справу, - резюмував Геннадій Опанасюк.

Компанія й надалі підтримуватиме спортивні проекти.

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю