Група компаній «Алатир-Інвест» створила управляючу компанію ТзОВ «Алатир-ДімСервіс»

10/11/2017

Для якісного надання комунальних послуг, група компаній «Алатир-Інвест» створила компанію, що вирішить будь-яку проблему комунального характеру.

 ТзОВ «Алатир-ДімСервіс», зареєстроване  21 липня 2017 року в місті Вараш. Отож,  основним предметом діяльності є надання житлово-комунальних та інших супутніх послуг, виконання робіт у сфері житлово-комунального господарства, в тому числі:

–       комплексного обслуговування об’єктів;

–       управління будинком, спорудою та іншим нерухомим майном;

–       утримання будинків, споруд і прибудинкових територій та інших житлово-комунальних послуг, виконання функцій балансоутримувача житлового та нежитлового фонду, а також обслуговування житлового та нежитлового фонду, що не належить до комунальної власності на договірних засадах у встановленому порядку;

–       ремонту приміщень, будинків та споруд;

–       забезпечення належного функціонування комунікацій та устаткування житлових будинків, квартир та інших приміщень;

–       проведення необхідних ремонтних та профілактичних робіт житлового фонду, об’єктів торгівлі, виробничих будівель, інженерних споруд і комунікацій;

–       здійснення контролю за станом та порядком експлуатації житлового фонду, інженерних споруд та комунікацій;

–       надання платних послуг жителям в експлуатації житлового фонду, встановленні індивідуальних засобів обліку енергоносіїв, перевід на альтернативні джерела їх постачання;

–       утримання в необхідному порядку прибудинкових та інших територій житлово-комунального господарства;

–       укладення з підприємствами, установами та іншими організаціями і фізичними особами договорів про надання житлово-комунальних, комерційних та інших послуг;

–       надання інших  послуг, супутніх із основним предметом діяльності Товариства;

–       надання послуг по поточному і капітальному ремонтах житлового фонду;

–       надання договірних послуг споживачам в обслуговуванні енергогосподарств;

–       надання послуг по встановленню засобів обліку, їх ремонту і монтажу;

–       ведення необхідної експлуатаційної документації підвідомчого господарства;

–       виконання робіт по договорах субпідряду (будівельних і ремонтних);

–       озеленення та благоустрій прибудинкових територій та міста.

Компанія буде надавати всі послуги, яких потребують багатоповерхівки у місті Вараш, а особливо ті, яким уже багато років.

На жаль негативний стереотип склався в Україні щодо житлово-експлуатаційних організацій, проте наша мета надавати справді професійні послуги та показати позитивний досвід.

Директор з розвитку групи компаній «Алатир-Інвест» Юрій Кардаш розповів про мету створення підприємства:

- Найбільше наше прагнення зробити навколишній світ для містян Вараша досконалішим і комфортнішим. Тож навіть не роздумуючи вирішили, що ТзОВ «Алатир –ДімСервіс», має бути зареєстрованим саме у Вараші. Не залишили поза увагою і те, що всі сплачені нами податки будуть наповнювати бюджет саме цього міста.  Основною метою Товариства є  надання послуг найвищої якості. Ми маємо розвинену виробничу інфраструктуру та необхідну матеріально-технічну базу, що дозволяє нам проведити поточні і капітальні ремонти житлового фонду та благоустрою прибудинкової території багатоквартирних будинків. А оскільки основними принципами нашої роботи є висока професійна підготовка персоналу та якісне і оперативне надання послуг, ми впевнені, що зможемо задовільнити усі потреби  споживачів Вараша.

Процедура співпраці Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків  із Товариством «Алатир–ДімСервіс» буде базуватись на принципах лояльності та індивідуального підходу до кожного замовника. Після того, як ОСББ (замовник) обирає перелік послуг, звертається до нашого Товариства ми прораховуємо вартість та заключаємо договір. Хочу наголосити на тому, що якщо раніше Об’єднання співвласників могло замовити лише комплекс послуг то сьогодні є можливість замовити  необхідну саме цьому ОСББ. Оскільки Вараш є своєрідним містом, то і кожен будинок у ньому має свої особливості та потреби, а тому в нас індивідуальний підхід у роботі з ОСББ та взаємовигідні умови співпраці.

ТзОВ «Алатир-ДімСервіс» - команда однодумців, яка об'єднала молодих та досвідчених професіоналів своєї справи, націлених на хороший результат.

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю