Група компаній "Алатир-Інвест"- один з кращих ветеранських бізнесів України

26/08/2020

Групу компаній "Алатир-Інвест" визнано одним з найуспішніших ветеранських бізнесів в Україні під час III Міжнародного ветеранського та волонтерського форуму «Там, де ми – там Україна». 

Успішні ветерани – успішна держава. З таким лейтмотивом пройшов цьогоріч форум. Його відкрили гімном України та виступами президента України Володимира Зеленського, міністра у справах ветеранів Сергія Бесараба та керівниці фонду «Повернись живим» Оксани Коляди.

На панелях «Ветеранський бізнес: державні та недержавні програми підтримки», «Бізнес-освіта та менторство», «Бізнес-ком’юніті: працює чи ні?» слово мали зокрема ветерани війни на Донбасі, підприємці, бізнес-тренери та громадські діячі. Після кожної панелі спікери відповідали на питання гостей.

Головні завдання форуму – налагодження ефективної співпраці між державними та громадськими інституціями задля підтримки українських воїнів, їхніх родин, сімей загиблих бійців.

Груп компаній "Алатир-Інвест" була заснована у 2016-му році, серед засновників та працівників компанії - ветерани, люди зі значним ветеранським досвідом, що у 2014-му році стали на захист нашої Держави.

Одним зі спікерів панельної дискусії на тему: "Інститут менторства для ветеранського бізнесу та бізнес-освіта" виступив Ігор Кравченко, засновник, перший заступник генерального директора групи компаній "Алатир-Інвест" та поділився власним досвідом із присутніми.

Замість того, щоб танцювати на граблях і покладатися на інтуїцію, важливо здобути систематизовані знання та якісно їх використовувати в бізнесі, - головна порада для ветеранів.

«Ті, хто пройшли через війну знають, яке важливе значення мають мотивація, отримання та передача досвіду. Шанси вижити на війні є у тих, хто є найбільш підготовленими та мають найбільший багаж реалізованих знань. В бізнесі все виглядає дуже схоже - той хто має найбільше знань, компетенцій, готовий вчитися, працювати над собою, - той має найбільше шансів вижити. Якщо ми здатні після військової служби обнулитися, забути про свій крутий військовий досвід, здатні на цьому етапі знову стати учнями, - це буде дуже хороший, впевнений крок. Наш бойовий досвід має можливість органічно перейти в сьогодення і це сьогодення буде якісним та ціннісним за своєю суттю.

Бізнес-школи - це також бізнес. Вміння віддавати - це так само важливо, як і вміння заробляти. Тому вважаю, що допомога ветеранам здобути бізнес-освіту та розвивати власну справу - це можливість залишити свій слід в історії, а також один зі способів підняти рівень економіки в державі».

Разом із представниками вищої ліги бізнес-шкіл України: МІМ (Ірина Тихомирова), Львівська бізнес-школа (Ярина Бойчук). Києво-Могилянська бізнес-школа (Гелена Саврук), Единбурзька бізнес-школа (Наталія Кривда), Київська школа економіки (Тимофій Милованов) і ветеран, керівник проєкту Data Ocean Максим Назарук було обговорено ряд важливих питань, що в майбутньому стануть основою державної політики підтримки політики ветеранського бізнесу.

Організатори форуму: Міністерство У Справах Ветеранів , Повернись живим, Благодійний фонд «Інформаційно-координаційний центр».

 

Відео виступу: https://www.youtube.com/watch?v=Gv4cIfUtnAc&feature=youtu.be, ( виступ з 2.31:00 хв)

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю