Група компаній "Алатир-Інвест" долучилася до відзначення Міжнародного дня людей з особливими потребами

01/12/2018

В кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити…

3 грудня світ відзначає Міжнародний день людей з особливими потребами - це день боротьби за рівність прав людей з різними фізичними та інтелектуальними можливостями. Цей день є нагадуванням кожному з нас про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими  можливостями.  Вони, заслуговують на умови життя, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Це  день людей, сильних духом, людей із добром в очах, людей, що мають особливі таланти та особливий погляд на світ.

У місті Вараш, у Міському палаці культури, відбувся святковий концерт, сповнений добра та оптимізму, що присвячений вихованцям реабілітаційного центру. 

Педагоги та реабілітологи  комунального закладу «Вараський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» імені З.А. Матвієнко своєю самовідданою працею відкривають у діток з особливими потребами цілий світ та щодня допомагають розвиватися та жити повноцінним життям.

Українська група компаній «Алатир-Інвест», будучи соціально відповідальною компанією, долучається до благодійної допомоги тим, хто цього найбільше потребує.

- Шановні присутні, всі ми є різні, і при цьому ми є рівні. Розуміючи сильні та слабкі сторони кожного з нас, ми здатні досягти життєво важливої єдності у нашому суспільстві. Завдяки цьому ми зможемо пройти всі складні випробування.  Шановні батьки, реабілітоги, працівники реабілітаційного центру, хочу Вам подякувати за Вашу нелегку працю,  служіння  - це єдино правильний настрій душі і ви в дійсності є прикладом цьому, ви надихаєте та вчите кожного дня бути кращими. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку, - звернувся до присутній заступник генерального директора групи компаній «Алатир-Інвест»  Ігор Кравченко.

Наталія Федінчик, директор комунального закладу «Вараський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» імені З.А. Матвієнко  висловила подяку меценатам:

«У переддень Дня інвалідності, ця зала об’єднує всіх тих, хто вміє любити та співчувати, бути добрим та творити добро, пропускати крізь себе сльози тих, кому долею випали складні випробування. В цей день ми завжди підводимо підсумки та плануємо як зробити життя людей з інвалідністю кращим, щоб вони мали рівні права разом із здоровими людьми. Ми горді тим, що сьогодні нашому місту є чим пишатися, є про що заявити, адже наша особлива молодь має достойні умови для виховання для реалізації своїх можливостей, живе повноцінним життям. Наші діти сьогодні займають призові місця на різноманітних заходах. Ми завдячуємо владі та меценатів, без вашої підтримки було б складно. Ми знаходимося під надійним крилом волонтерської команди, що спроможна підтримати та прийти на допомогу. Щиро всім дякую за вашу турботу та небайдужість. Я щиро бажаю всім здоровя, тому що ми знаємо йому ціну, божої Благодаті, миру та спокою, а нашим вихованцям щоб життя було різнобарвним та сповненим радості та любові.

 Ми щиро бажаємо вам мирного неба та Божого благословення. Низький уклін батькам та вихователям, які щодня дарують турботу, радість та тепло.

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю