Житловий комплекс «Простір» - від ідеї до втілення

11/04/2019

Як народилася ідея нового житлового комплексу «Простір», чому має таку назву, особливості архітектури і планування квартир, а також якою буде внутрішня інфраструктура, розповів керівник проекту та комерційний директор групи компаній «Алатир-Інвест» Олексій Косінський.

ПРО місто…

«Компактне та комфортне місто Вараш прагнемо перетворити на осередок затишного життя, додати йому європейської архітектури та змінити радянський підхід до проектування житлових будинків. Разом із архітекторами ми довго шукали ідеальне рішення щодо фасаду майбутнього проекту і мали щонайменше п’ять варіантів, один з них навіть мав морську тематику. Проте, все ж за основу взяли європейський, стриманий стиль житла та додали йому сучасної інтерпретації».

ПРО архітектуру…

 «Архітектурна група «Алатир-Інвест» проектувала будинки, що стануть продовженням житлового комплексу «Оберіг» і створять гармонійний мікрорайон, але разом з тим відрізнятимуться і матимуть свій, власний характер. Проаналізувавши колористику міста, ми обрали кольори, що доповнюють архітектурну панораму, створюють «нове обличчя міста». Зважаючи на те, що наші Покупці в захваті від панорамних вікон, вирішили не відходити від цієї концепції, тільки на відміну від «Оберегу», у ЖК «Простір» передбачені кутові панорамні вікна».

ПРО назву…

«Назва також народилася сама собою. Власний дім – простір творчості, простір для життя та розвитку. Із вікон відкриватиметься красивий краєвид, що дарує відчуття свободи. Віримо, що новий житловий комплекс стане гарним початком щасливого та успішного майбутнього для багатьох родин».

ПРО планування…

«Ергономічне планування та дещо більші площі квартир дозволять майбутнім мешканцям експериментувати із дизайном інтер’єру та зонуванням простору, що досить стрімко увійшло у повсякденне використання. Окрім того, опираючись на будівельні норми, ми запроектували просторі санвузли, що також додадуть комфортності та зручності, а у деяких квартирах є кілька балконів».

ПРО інфраструктуру…

«Подвір’я нового житлового комплексу запроектовано таким чином, щоб розділити місця для відпочинку діток від парковок. Тому можемо з впевненістю сказати, що подвір’я буде вільним від автомобілів та абсолютно безпечним для дітей».

 ПРО ціну…

«Ми визначили справедливу вартість квартир та пояснюємо всі її складові з урахуванням наявного зростання цін на якісні будівельні матеріали та роботу професійних будівельників. Наші клієнти не доплачують в подальшому за опорядження, за великі додаткові площі, за документи... Крім цього, кожен має можливість на цьому етапі придбати житло зі справді вигідним розтермінуванням, а незабаром – ще й скористатися кредитними програмами від банків-партнерів.

Ми знаємо, скільки коштує Ваш комфорт, спокій та час. Ми знаємо, скільки коштує професійне будівництво. Ми тримаємо Якість. Ми знаємо, яким має бути чесний баланс у фінансових стосунках Клієнта та Забудовника».

 

        Раді бути з Вами,

Центр продажу ЖК «Простір»:

 

067 829 21 00

 

м. Вараш, вул. Т.Боровця 1 (поруч із ЖК «Оберіг»)

 

 

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю