Енергозберігаючі вікна від компанії «КТБ-Груп» - запорука комфорту у ЖК «Оберіг»

05/12/2016

Група компаній «Алатир-Інвест» працює за принципом відповідального будівництва, тому для реалізації житлових комплексів обирає надійних партнерів-постачальників будівельних матеріалів, що забезпечують високу якість та гарантійне обслуговування.

Житловий комплекс «Оберіг», що у місті Вараш – сучасне житло бізнес-класу, «родзинкою» якого є панорамні вікна. Мода встановлювати великі панорамні вікна будинку прийшла до нас із Франції, тому їх ще називають «французькі вікна». Реалізує такі ідеї компанія «КТБ-Груп» - лідер  західного регіону в сфері інноваційних віконних, дверних та фасадних систем, які відповідають найвищим стандартам з точки зору дизайну, комфорту і безпеки.

Сучасне обладнання, інноваційні технології та кваліфіковані спеціалісти є запорукою високої якості продукції, яку пропонує компанія «КТБ –Груп». Завдяки цьому продукція підприємства є особливою, надійною та зручною в експлуатації. Про переваги, особливості встановлення вікон та інноваційні технології, що дозволяють зберігати тепло, розповів комерційний директор компанії «КТБ-Груп» Олександр Шиприкевич.

«Для житлового комплексу «Оберіг» виконуємо комплекс робіт за двома напрямками: засклення металопластиковими та алюмінієвими конструкціями. Встановлюємо вікна на основі профільної системи REHAU - вікна перевірені часом, які  виготовляються більше ніж 50 років. Це світовий бренд, який відомий своєю багатогранністю і багатоваріантністю виконання систем».

Енергозберігаючі вікна REHAU – німецька якість

Металопластикові конструкції профільної системи REHAU виготовляються у місті Чернівці на фабриці вікон «Болена» - це один з найкращих виробників України, який постійно вводить інновації у свої вироби, одними із останніх: віконні провітрювачі, тепла дистанційна рамка, мультифункціональне скло.  Кожне вікно має повну комплектацію і відкривається за трьома положеннями – поворотне, відкидне положення і мікровентиляція. Крім того, торгова марка «Болена» надає 12-річну гарантію.

«Для житлового комплексу «Оберіг» наші спеціалісти встановлюють пятикамерну профільну систему та двокамерний енергозберігаючий склопакет. Товщина профілю становить 7 сантиметрів, всередині він має 5 повітряних камер. Чим більше повітряних камер в профілі, тим краща його енергоізоляція. Якщо поєднати теплий профіль, склопакет і якісну фурнітуру, ми отримаємо теплоенергозберігаюче вікно», - розповів Олександр Шиприкевич.

Як підкреслив Олександр Шиприкевич, ЖК «Оберіг» - єдиний в регіоні житловий комплекс, в якому застосовується євромонтаж віконних конструкцій, виконаний з дотриманням державних стандартів.

«Для монтажу вікон було  використано пароізоляційні та гідроізоляційні стрічки, для теплоізольованого контуру по периметру вікна. Завдяки цьому унеможливлюється попадання вологи на відкоси. Це досить актуальне питання, тому що в будинках радянського типу і в деяких сучасних будинках існує погана система вентиляції і перше місце куди випадає конденсат - це відкоси біля вікон. Наразі ця проблема вирішується шляхом використання правильних матеріалів».

Панорамне засклення – безпечні та інноваційні технології

Панорамне засклення – світовий тренд, який набуває популярності в Україні.

«Для ЖК «Оберіг» ми встановлюємо алюмінієвий каркас, який стоїть всередині квартири і несе на собі мультифункціональні склопакети. Цей пакет дуже теплий – його коефіцієнт ізоляції такий самий як цегляна стіна, містить енергозберігаюче внутрішнє скло. Головною перевагою такого склопакету є те, що зовнішнє скло не пропускає ультрафіолет, не дає нагріватися предметам всередині приміщення влітку, а взимку виконує функцію енергозберігаючого. Використовуємо алюмінієво-фасадну систему білоруського виробника  ALUTECH.  Лише прогресивні забудовники користуються перевагою фасадних конструкцій, ми намагаємося популяризувати  таке сучасне рішення».

Запорукою безпеки у панорамних конструкціях є гартоване скло. Скло після гартування здатне витримувати значні перепади температури та ударні навантаження. В порівнянні зі звичайним склом, воно є міцніше приблизно в чотири-п’ять разів.

«Сьогодні, в умовах активного запровадження енергозберігаючих технологій, вікно відіграє важливу роль. Ми можемо утеплювати стіни та підлогу, проте  всі тепловтрати будуть йти через склопакет. Тому досить важливо правильно обрати вікна і виконати монтаж. Наша компанія йде в ногу з часом, з’являються нові, сучасні металоконструкції і ми щоразу використовуємо інноваційні системи».

Всі матеріали компанії «КТБ-Груп» мають міжнародні сертифікати якості як на складові профілі, так і на склопакети.

«У Вараші, житловий комплекс «Оберіг» - це унікальний проект за багатьма критеріями, якому немає аналогів в регіоні. Група компаній «Алатир-Інвест» сьогодні активно впроваджує європейські технології у будівництві і з впевненістю можна сказати, що покупці квартир в житловому комплексі «Оберіг»  будуть задоволені якістю будівельних робіт. Більше того, «Алатир-Інвест» запроваджує найкращі рішення і використовує високоякісні матеріали, аби мешканцям не довелося нічого перероблювати чи вдосконалювати. 

Більше інформації про "КТБ-Груп" на сайті: ktb-group.com.ua

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю