Бетон від Забудовника «Алатир-Інвест» – запорука надійності та міцності Вашого будівництва

05/03/2019

Надійний забудовник група компаній «Алатир-Інвест», що будує високоякісне житло у місті Вараш, нарощує будівельні потужності та запускає власний бетонний завод. Міцний фундамент та надійні стіни – це найважливіше у будівництві житла. Як розповідають у компанії, це дозволить більш швидкими темпами будувати будинки, при цьому контролювати якість.

Підприємство «А-Бетон Україна» займається виробництвом бетону, має у своєму арсеналі найновітніше європейське обладнання.

-          Група компаній «Алатир-Інвест» активно розвивається у напрямку збільшення темпів будівництва, аби пропонувати мешканцям Варашу надійне та комфортне житло. Попереду активний будівельний період, тому наші першочергові завдання – будівництво четвертого будинку, що є останньою секцією житлового комплексу «Оберіг», а також початок втілення в життя ще одного будівельного проекту у місті Вараш. Виготовляючи власний бетон, ми на 200% впевненіше рухаємося вперед та не є залежними від постачальників. Тепер ми забезпечуємо повний виробничий цикл будівництва житла, що відповідає міжнародним стандартам якості, розповідає директор групи компаній «Алатир-Інвест» Геннадій Опанасюк.

За словами керівника підприємства «А-Бетон Україна» Максима Лаща, бетонний завод зможе забезпечити надійний бетон як для будівництва багатоповерхових будинків, так і для приватних забудов.

-          Важливим елементом у виготовленні бетону є якість цементу. Ми використовуємо портландцемент бездомішковий з гарантованою маркою 500 (ПЦ І-500) заводу «Волинь-Цемент» філії ПРАТ «Дікергофф Цемент Україна», що дозволяє виготовляти бетон найвищої якості. Також ми застосовуємо хімічні добавки до бетону (пластифікатори), що забезпечують такі характеристики суміші, як морозостійкість, водонепроникність, рухливість, пришвидшене або сповільнене твердіння бетону, в залежності від потреб замовника, - розповідає керівник підприємства «А-Бетон Україна» Максим Лащ.

Підприємство оснащене найсучаснішим технологічним обладнанням. Виробництво повністю автоматизовано. Бетонний завод обладнано горизонтальним змішувачем примусової дії, потужністю 40м3 в годину та встановлена електронно-вагова система дозування, що дозволяє (на відміну від об’ємної системи) досягти мінімальних похибок у зважуванні. Це -  критично важливо для дотримання правильних пропорцій для виготовлення якісної бетонної суміші. На усі марки бетону та розчинів підприємство видає паспорти якості.

Експертний супровід діяльності заводу та контроль якості здійснює «Регіональний випробувальний центр  «БМ-ТЕСТ» (атестат акредитації НААУ №2Н873), який використовує сучасні засоби вимірювання та випробувальне обладнання, яке гарантує довговічність, надійність та високу якість бетону.

 

Довідка:

 

«А-БЕТОН» здійснює постачання бетону у м.Вараш та у Володимирецький район. Його потужності та організація роботи дозволяють виконати будь-яке замовлення на найвищому рівні та в найкоротший термін. Окрім бетону, завод займається продажем матеріалів для будівельних робіт - розчинів, піску та щебеню.  

 

Ми гарантуємо: наші Клієнти отримують саме ту марку бетону та об’єм, який замовляють.

 

Контакти:

098 443 23 58

096 313 45 08

Адреса: м. Вараш, Т.Боровця 1

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю