«Алатир-Інвест» створює у Вараші громадський простір для спілкування – сучасний парк відпочинку

29/11/2016

Сучасні міста активно розвиваються: із шаленими темпами з’являються нові кав’ярні, місця для розваг, брендові магазини, супермаркети та житлові комплекси. Проте для створення комфорту у місті замало розвиненої інфраструктури – необхідний також простір для відпочинку і дозвілля, так звана екологічна зона. Саме тому група компаній «Алатир-Інвест» вирішила не лише побудувати принципово нове житло європейського зразка у місті Вараш, а й започаткувати традицію втілення «теорії малих справ». Це маленькі локальні дії, які можуть призвести до великих та глобальних змін як у місті, так і в суспільстві. Для цього не потрібно залучати владні структури – достатньо об’єднатися з ініціативними мешканцями та почати створювати затишок у власному місті.
 

Мальовничий парк – середовище для спілкування
 

У мальовничому районі міста Вараш, поблизу Спасо-Преображенського собору, команда «Алатир-Інвест» вирішила зробити подарунок містянам та облаштувала сучасну зону відпочинку.

Вже сьогодні тут ростуть модрини, туї, ялівці та ялинки, які стануть окрасою для міста і чудовим майданчиком для спілкування мешканців міста Вараш. Крім того, вже встановлені лавки та ліхтарі.

-Ми вважаємо, що паркова зона – це невід’ємна частина будь-якого міста і, будуючи житловий комплекс, одразу вирішили поблизу нього посадити розкішний парк. Ми невипадково обрали саме ці рослини, адже вони найкраще приживаються у даній кліматичній зоні. Весною ми плануємо посадити ще кілька десятків квітучих дерев, які додадуть парку краси і аромату. Створюючи такі зони відпочинку для молоді, молодих родин та діток, ми хочемо створити затишне середовище для спілкування і звичайно ж зробити це місто ще красивішим, - розповідає виконавчий директор групи компаній "Алатир-Інвест" Ігор Кравченко.
 

Наша мета – перетворити Вараш на комфортне, європейське місто
 

В усьому світі існує тенденція збереження зелених куточків у містах, шляхом створення урбаністичних парків. Такі українські міста як Вінниця, Івано-Франківськ, Львів, Одеса та Київ вже успішно втілюють закордонний досвід у життя, створюючи у парках спальних районів громадського простору для спілкування, розваг, обміну досвідом та мистецьких центрів під відкритим небом.  Головний секрет успіху такого проекту – залучення ініціативних мешканців, молоді та зацікавленість інвесторів.

Місто Вараш має всі ресурси та можливості теж стати яскравим та урбаністичним містом, його компактність може зіграти ключову роль у вирішенні питань розвитку інфраструктури.

Компанія «Алатир-Інвест» - соціально відповідальна компанія, яка будує сучасне житло та прагне налагодити комунікацію із містянами та з їх допомогою зробити місто Вараш ще кращим, більш комфортним для життя. Купуючи квартиру, ви обираєте не лише житло, а й комфорт та безпеку. Разом з дахом над головою ви отримуєте район, в якому будуть рости ваші діти, повітря, яким ви будете дихати, вигляд з вікна, яким ви будете насолоджуватися…

Позитивне перетворення міста залежить не тільки від діяльності влади, а й від ініціатив містян, які готові бути залученими у процес і змінювати власне місто на краще.

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю