«Алатир-Інвест» підтримала дітей з особливими потребами у місті Вараш

29/11/2016

3 грудня Україна разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний день інвалідів – це день боротьби за рівність прав людей з різними фізичними та інтелектуальними можливостями. Сьогодні важливо підтримати людей з особливими потребами, адже вони наділені особливими можливостями та талантами. Головне завдання, яке стоїть перед суспільством – розгледіти ці таланти, допомогти їх розвивати та дати шанс особливим людям проявити себе і свої здібності, щоб почуватися потрібним соціуму.

У місті Вараш, у Міському палаці культури, відбувся святковий концерт, на якому особливі діти продемонстрували свої таланти. Дітки декламували вірші, співали проникливі пісні про Україну, які не залишили байдужими нікого. А ще – залишались просто дітьми: багато сміялись, бавились і тішились увагою дорослих.

Команда групи компаній «Алатир-Інвест» теж завітала на захід: щоб висловити свою підтримку, подякувати батькам та вихователям і вручити подарунки дітям. Керівники компанії переконані, що сьогодні важливо допомогти тим, хто цього потребує. Саме тому одним із пріоритетних напрямків роботи є соціальні програми при купівлі житла для незахищених верств населення, а також благодійні акції, які стали доброю традицією.

Ігор Кравченко, виконавчий директор групи компаній «Алатир-Інвест» виступив із привітальним словом :

«Маю честь бути присутнім сьогодні тут, ми щиро вдячні вам за запрошення. Команда групи компаній «Алатир- Інвест» передає теплі вітання всім присутнім. Діти – це наше майбутнє, і ми прагнемо збудувати суспільство, в якому люди на рівних засадах взаємодіють між собою, незалежно від особливостей та потреб. Ми щиро дякуємо батькам і педагогам, які щодня роблять неймовірні речі. Ви – втілення найкращого, на що здатні люди.  Ваше милосердя, віра, підтримка та любов заслуговують величезної поваги. Разом ми подолаємо всі труднощі, ви завжди можете розраховувати на нас, ми готові підтримати та допомогти тим, чим можемо».

Наталія Федінчик, директор комунального закладу «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей інвалідів» ім. З.А.Матвієнко висловила подяку меценатам:

«Кажуть, що кожна людина у цьому світі народжується із своєю долею: одні люди є успішними, здоровими, самобутніми і досягли певних успіхів, іншим менше пощастило у цьому житті - вони мають слабке здоров’я і потребують постійної опіки. Міжнародний день інвалідів – це шана суспільства цій категорії людей і нагадування про наш обов’язок допомогти тим, хто цього потребує. Ще донедавна цій категорії держава надавала статус «інвалід», але часи змінюються і змінюється держава, сьогодні всі розуміють, що це в першу чергу люди. Люди з окремою долею, окремою вірою і сподіваннями. Я дякую долі за те, що у нашому місті була людина, яка опікувалася цими дітками - голова асоціації захисту прав інвалідів з дитинства «Надія» Зоя Матвієнко. Сьогодні наш заклад є одним з кращих в Україні, це місце де наші дітки мають можливість реалізувати себе. Я щиро дякую всім тим, хто допомагає створювати комфортні умови для розвитку дітей. У цей складний економічний час, на щастя, серед нас є небайдужі люди, які готові нас підтримати».

Напередодні Міжнародного дня інваліда, компанія «Алатир-Інвест» висловлює найтепліші слова особливим людям. Ми щиро бажаємо вам мирного неба та Божого благословення. Низький уклін батькам та вихователям, які щодня дарують турботу, радість та тепло.

Лише зусиллями всього суспільства можна реалізувати наше головне завдання - зробити людей з обмеженими можливостями повноправними громадянами своєї країни і створити для них комфортні умови для життя. Ми віримо, що лише підтримуючи один одного, зможемо збудувати громадянське суспільство, в якому всі матимуть однакові права та можливості.

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю