З Богом, молитвою, холодним розумом та ефективною діяльністю ми пройдемо виклики і станемо кращими і сильнішими.

26/11/2018

Моя позиція як генерального директора групи українських компаній та громадянина України і позиція нашої команди з приводу оголошення воєнного стану.

Будь-який виклик, який приходить в наше життя, є одночасно можливістю та Божою милістю для нашого зростання. Ми не можемо змінити те, що сталося, але можемо змінити наше ставлення та вплинути на наслідки.

1. Воєнний стан – це не війна, а підвищена готовність до війни, щось схоже на викид адреналіну в організмі під час серйозних викликів. Ми вже перебуваємо у фактичному стані війни понад 4 роки. Тому насправді це є просто потужне нагадування для всіх нас, в яких умовах ми живемо. Так, це може вплинути на наше майбутнє, але більший вплив маємо ми, кожен з нас і всі разом.

2. Довіра – неймовірно важлива цінність у будь-яких випробуваннях, особливо в складних. Ми маємо пояснювати реальний стан справ, чути один одного, говорити, підтримувати.

3. Моральний дух – всі перемоги чи поразки стаються до початку будь-яких битв. Перемагає той, хто вірить сильніше та вірить довше. Дух породжує реальність. Дух базується на вірі. А по вірі нашій ми отримаємо. Ми маємо право на емоції, на страх, але завдяки духу, ми можемо перетворити будь-яку емоцію на дуже ефективний стимул до дій.

4. Єдність – ми можемо бути різні в наших поглядах, вподобаннях, переконаннях. Але ми повинні бути єдиними в позиції щодо зовнішніх викликів і загроз. В тому, що має відношення до надособистісного, до суспільства, до держави, до цінностей.

5. Взаєморозуміння та взаємопідтримка – знаючи ситуацію та бачення один одного, ми зможемо досягти повного узгодження наших дій. В кризових умовах або переможуть всі, або програють всі. Ті, хто називають себе громадянами України, перемагають лише разом, а не за рахунок інших.

6. Стабільність – наша стабільна діяльність та стійка позиція здатна породити системність, відповідальність і досягнення кінцевого результату. Саме стабільність забезпечить втілення в життя наших очікувань і отримання ресурсу, який завжди потрібен для перемоги.

7. Ефективна участь в існуючих викликах – ми дієво підтримуємо членів нашої команди, які заявили готовність знову взяти зброю в руки. Крім цього, всі ми продовжуємо волонтерську діяльність. За доброю традицією, ми і надалі співпрацюємо з фондом «Повернись живим» та очікуємо на проявлення позиції наших друзів, які були надефективними волонтерами, але на цей час призупинили свою діяльність. Також, ми свідомі того, що маємо якісно виконувати наші професійні обов’язки, і ми будемо це робити. На нашій землі, в Україні, з близькими нам людьми і для них.

8. Прийняття – ми усвідомлюємо, що позиція інших може бути відмінною від нашої. І ми це приймаємо, хоча не гарантуємо прийняття з повагою. Знаємо, що краще бути з меншою кількістю однодумців, ніж з великою кількістю одноосібників.

Вся наша велика родино, дякуємо, що Ви є і віримо в нашу спільну перемогу.

З Богом, молитвою, холодним розумом та ефективною діяльністю ми пройдемо виклики і станемо кращими і сильнішими.

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю