Перші у 2018 році власники квартир у ЖК «Оберіг» отримали подарунки від Забудовника

19/02/2018

Група компаній «Алатир-Інвест» - надійний забудовник, що реалізовує у місті Вараш інноваційний проект – житловий комплекс «Оберіг». Понад 100 щасливих сімей вже стали власниками квартир та оцінили нові стандарти проживання у новобудові європейського зразка.

Будівельна компанія «Алатир-Інвест» вручила подарунки п’ятьом першим покупцям квартир, що стали учасниками новорічної акції. Смарт-телевізори, побутову техніку та сертифікат на придбання побутової техніки отримали нові мешканці житлового комплексу «Оберіг».

Нагадаємо, що акція тривала з 25 грудня 2017 по 20 січня 2018 року.

-          Напередодні Нового року ми запустили акцію, учасники якої отримали гарантований подарунок – побутову техніку. Ми прагнемо не лише створити високоякісне помешкання, а й подарувати позитивні емоції нашим клієнтам. Наша компанія підготувала ще багато приємних подарунків. Сподіваємося, що нові мешканці житлового комплексу «Оберіг» будуть щасливими у новому помешканні, - розповідає генеральний директор Геннадій Опанасюк.

Найкраща нагорода – це задоволені клієнти

«Ми дуже задоволені новою квартирою, приємно, що багато робіт вже зроблено і не доведеться щось перероблювати. Дуже несподівано отримали подарунок від забудовника– смарт-телевізор і це дуже приємно. Сподіваємося, що житловий комплекс «Оберіг» перетвориться у європейський мікрорайон», - розповідає В’ячеслав.

«Маємо лише позитивні враження від нової квартири у житловому комплексі «Оберіг». Група компаній «Алатир-Інвест» - це найдіний забудовник та просто приємні люди, що допомогли підібрати саме те житло, яке нам потрібне. Окрім хорошої квартири, ми отримали дуже приємний бонус – смарт-телевізор, за що дуже дякуємо керівництву компанії. Я з радістю рекомендуватиму  групу компаній «Алатир-Інвест» своїм друзям та знайомим», - поділилася враженнями Катерина.


"Дякуємо компанії "Алатир-Інвест" за чудовий подарунок,теплі слова.Не зупинятись на досягнутому.Всім працівникам компанії- щастя,добра і сімейного затишку." - подякувала Тетяна.

Слідкуйте за нашими новинами на офіційному сайті: http://www.oberih.alatyrinvest.com/

Контакти: м.Вараш, вул.Т.Боровця 1, 097 707 05 05

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю