Компанія-Забудовник «Алатир-Інвест» стабілізує ціни на квартири

17/12/2018

Переваги життя в новобудовах європейського зразка пропонує надійний Забудовник – група компаній «Алатир-Інвест».  Затишне  місце розташування, комфортні квартири, європейський підхід у будівництві,  високі стандарти благоустрою – це неповний перелік нового стилю життя у житловому комплексі «Оберіг».

Незважаючи на економічну ситуацію в країні, група компаній «Алатир-Інвест» прагне зберегти доступну ціну на квартири, аби кожна родина мала змогу придбати хорошу квартиру. Вигідні пропозиції та умови розтермінування дозволяють родинам  жити у більш комфортних умовах.

-          Нами було прийнято рішення зафіксувати курс долара на рівні 27 гривень. Нашим покупцям не варто боятися різких коливань курсу на ринку, адже ми не підвищуватимемо ціни. Розуміємо хвилювання наших покупців, проте робимо все можливе, аби зберегти високу якість будівництва та гарні умови придбання квартири, незважаючи на зовнішні фактори, - пояснює комерційний директор групи компаній «Алатир-Інвест» Олексій Косінський.

 

З 17 грудня у житловому комплексі «Оберіг» зафіксовано курс долару на рівні 27 гривень на всі квартири у останньому, четвертому будинку житлового комплексу «Оберіг».

Дякуємо, що Ви з нами.

Центр продажу квартир: м.Вараш, вул.Т.Боровця 1

Номер телефону: 067 829 21 00

Більше інформації на сайті: oberih.alatyrinvest.com

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю