Група компаній «Алатир-Інвест» взяла участь в освяченні наріжного каменю Свято-Софіївської церкви у місті Вараш

30/09/2018

У переддень свята Віри Надії Любові та матері їх Софії у місті Вараш відбулася знакова подія – освячення наріжного каменю Свято-Софіївської церкви.  Поява нового храму неодмінно має стати символом об’єднання та взаємодопомоги.   Керівники групи компаній «Алатир-Інвест» підтримали релігійну громаду та долучилися до створення проекту та будівництва храму. 

-          Вараш – особливе місто для нас, тут ми почали будувати житловий комплекс «Оберіг» та познайомилися з надзвичайно хорошими людьми, що стали для нас друзями.  Ми прагнемо, щоб місто процвітало та всіляко сприяємо цьому. Ми живемо дуже в непростий час, тому дуже важливо об’єднати зусилля та разом розбудовувати свої міста, свою країну, адже тут житимуть наші діти. Віримо, що новий храм стане справжнім прихистком та джерелом віри для людей, - відмітив заступник генерального директора Ігор Кравченко.

 Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон вручив нагороди керівникам групи компаній «Алатир-Інвест».

-          Збудувати храм для наших прихожан – це моя давня мрія, і сьогодні – перший крок до її втілення.  Я дякую Богу за людей, що підтримали та допомогли розпочати це будівництво. Окрема подяка керівництву групи компаній «Алатир-Інвест», що повірили в нашу громаду і  виступили меценатами. Вірю, що храм стане місцем сили та духовності, - розповідає настоятель храму Отець Йосип.

 

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю