Група компаній «Алатир-Інвест» долучилася до створення та освячення храму Святого Миколая у Рівному

19/12/2017

У День Святого Миколая часто трапляються справжні дива – діти отримують омріяні подарунки, а дорослі здійснюють бажання! Сьогодні, 19 грудня, група компаній «Алатир-Інвест» також долучилася до втілення мрії багатьох рівнян – створення та урочистого відкриття новозбудованого Храму Святого Миколая Чудотворця. Очолив літургію Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав.

Рівняни дуже довго чекали на відкриття храму, група компаній «Алатир-Інвест» долучилася до виконаня внутрішніх робіт та залучила своїх найкращих майстрів, аби храм відкрили вчасно, до Дня Святого Миколая.

-          Для нашої будівельної компанії велика честь бути долученими до великої справи – будівництва храму. Місією нашої компанії є розвивати середовище, в якому ми живемо та робити його кращим. Група компаній «Алатир-Інвест» сьогодні надає адресну допомогу родинам, які цього потребують, пропонують унікальні умови придбання житла для учасників АТО, багатодітним родинам та сім’ям з обмеженими можливостями та багато інше. Багато про що ми не говоримо, проте намагаємося власним прикладом показати всім навколо про важливість благодійно діяльності, - розповідає генеральний директор групи компаній «Алатир-Інвест» Геннадій Опанасюк.

 

Група компаній «Алатир-Інвест» щиро вітає всіх із святом Миколая Чудотворця та бажає кожній родині затишку та тепла!

Інші новини

Компанія "Алатир-Інвест" підтримала Всеукраїнський проект "Відкривай Україну".ВІДЕО
Будівельна компанія «Алатир-Інвест» виступила спонсором освітнього проекту "Відкривай Україну" у місті Вараш.
Читати новину повністю
Колектив компанії "Алатир-Інвест" вшановує пам'ять загиблих від Голодомору
Українці пережили чимало трагедій, однією із найжахливіших сторінок в історії є Голодомор 1932 – 1933 років.
Читати новину повністю
Компанія «Алатир-Інвест» щиро вітає вас із Днем Гідності та Свободи та Днем архангела Михаїла!
Гідність, єдність і свобода - це ті принципи, які об'єднали прагнення мільйонів українців до змін і змінили хід української історії XXI століття.
Читати новину повністю
День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" відвідав керівник однієї з найбільших АЕС у світі
На День відкритих дверей житлового комплексу "Оберіг" завітав керівник однієї з найбільших атомних станцій у світі Bruce Power, яка знаходиться в Канаді.
Читати новину повністю